Tulosarkisto

Järjestyspaikkana toimiva talli saa tehdä Power Jumpin kisakutsun omille sivuilleen, mutta täällä säilytetään sen lisäksi virallisia tietoja kisoista (päivämäärä, paikka) sekä arvoluokan tuloksia.

Kutsu 2022 / Kutsu 2021 / Kutsu 2020 / Kutsu 2019 / Kutsu 2018 / Kutsu 2017 / Kutsu 2016 / Kutsu 2015 / Kutsu 2014 / Kutsu 2013 / Kutsu 2012 / Kutsu 2011 / Kutsu 2010 / Kutsu 2009 / Kutsu 2008 / Kutsu 2007 / Kutsu 2006

Power Jump 2022

Järjestyspaikka: Iso-Britannia, Pohjois-Englanti, Cloudmoor, Cloudfield
Kisakutsu 31.07.2022 ERJ
Arvoluokan osallistujamäärä 80

ARVOLUOKAN TULOKSET:

1. Zoa Ashbee (VRL-14837) – Casually Mocking Chirp VH22-029-0108 (120 cm) 0 vp 55.145 s
2. Alex Kristensen (VRL-14365) – Orange Wood’s Xiganth VH18-263-0001 (140 cm) 0 vp 55.344 s
3. Joonas Hopealinna (VRL-12637) – Mr Smarty Pants 5594 xx VH14-006-0524 (120 cm) 0 vp 55.885 s
4. Salma Stjärndahl (VRL-13360) – Bonnie KN VH15-029-0290 (120 cm) 0 vp 55.894 s
5. Samuli Jokihaara (VRL-02160) – Quintissimo VH22-279-0002 (130 cm) 0 vp 56.050 s
6. Nikolai Karevaara (VRL-13876) – Gospodin Golovolomka VH15-097-0006 (160 cm) 0 vp 56.383 s
7. Rasmus Alsila (VRL-11889) – Art Of War VH22-031-0145 (130 cm) 0 vp 56.446 s
8. Aifric Flockhart (VRL-14859) – K. O. SuperShook VH21-102-0039 (130 cm) 0 vp 56.501 s
9. Jessamine Vidskar (VRL-14837) – Peggy von Wijnands VH21-012-0210 (130 cm) 0 vp 56.658 s
10. Matilda Tammilehto (VRL-08817) – Rosengårds Zelia VH18-031-0247 (130 cm) 0 vp 56.936 s
11. Sylvi Sundberg (VRL-08179) – Caledonia Hills VH19-031-0304 (160 cm) 0 vp 56.954 s
12. Billy Center (VRL-02207) – Fantom Hills VH18-031-0438 (130 cm) 0 vp 57.165 s
13. Salvia Salokangas (VRL-15009) – Vappula Miami Glow VH21-031-0366 (140 cm) 0 vp 57.467 s
14. Amelie Chaput (VRL-01436) – Vulst af Rid VH21-010-0021 (120 cm) 0 vp 57.638 s
15. Alexander Rosengård (VRL-05265) – Quentin Quire VH19-044-0045 (160 cm) 0 vp 58.228 s
16. Arya Zuckerberg (VRL-14903) – Alizay’s Cazarman VH20-012-0116 (140 cm) 0 vp 58.571 s
17. Jeramy Raeske (VRL-01725) – Kallan Leafrain VH19-031-0057 (130 cm) 0 vp 59.057 s
18. Josefina Rosengård (VRL-05265) – Ugh Fine VH20-076-0020 (140 cm) 0 vp 59.431 s
19. Iida Häggman (VRL-02160) – Themis Snilli VH21-031-0287 (130 cm) 0 vp 61.319 s
20. Akseli Ruusuvuori (VRL-08179) – Undercover Hills VH20-011-0184 (140 cm) 0 vp 61.774 s
21. Icarus Kristiansen (VRL-01436) – Jazzdemon Lumos VH21-006-0131 (120 cm) 0 vp 62.267 s
22. Samuli Jokihaara (VRL-02160) – Spiderman Snilli VH16-031-0317 (150 cm) 0 vp 62.558 s
23. Elaine Gerts (VRL-14900) – Sigrane VH21-031-0044 (160 cm) 0 vp 62.577 s
24. Reija Käkiharju (VRL-11936) – Casus Belli Est VH18-301-0004 (150 cm) 0 vp 63.713 s
25. Jeppe Villmar (VRL-14837) – I’m Sassy And I Snow It VH21-012-0250 (160 cm) 0 vp 63.933 s
26. Sofia Kultasaari (VRL-11911) – Stormseeker VH17-031-0308 (130 cm) 0 vp 64.034 s
27. Oliver Hamara (VRL-14837) – Marcello VH18-012-0037 (160 cm) 0 vp 64.131 s
28. Joonas Norrlin (VRL-07228) – Paradox VH21-031-0229 (150 cm) 0 vp 64.146 s
29. Lauri Merikanto (VRL-08817) – Livin’ Las Vegaz VH19-031-003 (160 cm) 0 vp 64.620 s
30. Mikael Gren (VRL-09386) – Leonardo II VH19-011-0133 (160 cm) 0 vp 64.697 s
31. Aava Heljänne (VRL-14837) – Malibu ox VH20-003-0238 (120 cm) 0 vp 65.041 s
32. Ulriikka Arvo (VRL-13369) – Dionysius VH21-315-0021 (140 cm) 0 vp 65.679 s
33. Jaro Santaharju (VRL-08179) – Kastanjan Cava Noche VH20-031-0012 (150 cm) 0 vp 65.715 s
34. Sylvi Sundberg (VRL-08179) – Sous Le Ciel Hills VH20-031-0051 (150 cm) 0 vp 65.962 s
35. Minea Pajari (VRL-12320) – Aura M! VH21-029-0195 (130 cm) 0 vp 65.987 s
36. Oona Aure (VRL-13006) – Rosegarden’s Dracaena VH19-029-0005 (120 cm) 0 vp 67.178 s
37. Merit Kalda (VRL-05265) – Foolish Fling Z VH20-272-0011 (140 cm) 0 vp 67.854 s
38. Kiira Veiskonen (VRL-12320) – Sycamore Real Bad VH21-029-0176 (120 cm) 0 vp 68.002 s
39. Anamaria Antongiorgi (VRL-10531) – Corradina SWA VH21-044-0014 (130 cm) 0 vp 68.230 s
40. Dochas Misang (VRL-14810) – Pacorro G. VH22-202-0004 (140 cm) 0 vp 68.309 s
41. Irene Raine (VRL-14959) – Silvan Cas VH19-044-0099 (160 cm) 0 vp 68.355 s
42. Joachim Altmann (VRL-05265) – Fine Fedora VH20-121-0008 (160 cm) 0 vp 68.710 s
43. Billy Center (VRL-02207) – Deluxe VH21-263-0001 (130 cm) 0 vp 68.791 s
44. Tobias Vallieres (VRL-14677) – Quickzilver VH21-012-0051 (120 cm) 0 vp 69.310 s
45. Lea Gren (VRL-09386) – Lampiègne NBD Z VH21-272-0032 (120 cm) 0 vp 69.874 s
46. Henna Havumäki (VRL-12757) – JB Berryboost VH16-012-0030 (130 cm) 3 vp 73.830 s
47. Anton Seljavaara (VRL-11936) – Kallan Sycamore VH17-031-0411 (130 cm) 4 vp 56.438 s
48. Irene Raine (VRL-14959) – Lost In Eternity VH21-012-0131 (140 cm) 4 vp 57.182 s
49. Irene Raine (VRL-14959) – Corcovado Clover VH19-044-0040 (160 cm) 4 vp 59.702 s
50. Jacki Cartagena (VRL-10531) – Spidey Axxim Prime VH16-066-0077 (150 cm) 4 vp 60.223 s
51. Eetu Suontaka (VRL-10531) – Rowandell Purnima VH21-011-0283 (150 cm) 4 vp 60.990 s
52. Daniel Hadvala (VRL-14959) – Melba Cas VH20-011-0284 (150 cm) 4 vp 61.429 s
53. Billy Center (VRL-02207) – Acinonyx VH21-253-0004 (140 cm) 4 vp 62.427 s
54. Bea Hallanko (VRL-14837) – Chappaquiddick VH21-029-0323 (130 cm) 4 vp 63.179 s
55. Lauri Merikanto (VRL-08817) – Garnet VH20-011-0007 (150 cm) 4 vp 63.933 s
56. Anamaria Antongiorgi (VRL-10531) – M.B. Osmi VH18-031-0279 (150 cm) 4 vp 63.969 s
57. Luna Lefèvre (VRL-14365) – Falconer VH18-031-0198 (150 cm) 4 vp 64.639 s
58. Andy Toyne (VRL-10531) – Getrec Couture VH21-013-0049 (160 cm) 4 vp 64.958 s
59. Henrika Stenholm (VRL-00692) – M.B. Pegasus VH20-031-0129 (120 cm) 4 vp 66.652 s
60. Oskari Käkiharju (VRL-11936) – Ruregal VH21-012-0249 (160 cm) 4 vp 67.614 s
61. Eliisa Lipsi (VRL-06858) – JB Cherryhuntress VH20-031-0008 (120 cm) 4 vp 68.544 s
62. Peppi Joki (VRL-06858) – JB Nether VH17-031-0456 (130 cm) 4 vp 68.967 s
63. Sinimeri Salokangas (VRL-15009) – Nox Psychosugar VH21-031-0348 (130 cm) 4 vp 69.015 s
64. Dmitriy Kozlov (VRL-14897) – Konstantin VH21-101-0001 (140 cm) 8 vp 55.469 s
65. Icarus Kristiansen (VRL-01436) – Priton Religija VH21-006-0131 (150 cm) 8 vp 58.656 s
66. Aino Valta (VRL-13369) – Hananiah VH21-315-0017 (120 cm) 8 vp 60.949 s
67. Tomas Bengström (VRL-08179) – Toshka VH21-021-0069 (130 cm) 8 vp 66.065 s
68. Alma Nummila (VRL-10531) – Mye Champaca Prime VH16-066-0078 (160 cm) 8 vp 67.663 s
69. Merit Kalda (VRL-05265) – Carolin d’Angoulins VH20-121-0007 (140 cm) 12 vp 56.915 s
70. Loius Marchal (VRL-05322) – Centurion VH21-031-0010 (120 cm) 12 vp 58.700 s
71. Theodore Lindsay (VRL-12637) – Texas Hold ’Em STC VH16-012-0254 (160 cm) 12 vp 63.644 s
72. Matteo Locatelli (VRL-14207) – Vappula Napoli Z VH21-272-0066 (130 cm) 12 vp 64.794 s
73. Matteo Locatelli (VRL-14207) – Vappula Amor Amor VH20-031-0090 (160 cm) 16 vp 58.475 s
74. Matteo Locatelli (VRL-14207) – Virago Seabreeze VH20-202-0011 (160 cm) 16 vp 61.058 s
75. Sanna Korpikari (VRL-02160) – Liljelunds Gyllene Mirakel VH19-029-0026 (120 cm) 16 vp 63.819 s
76. Petra Lammi (VRL-10531) – Ambiguity Krypton VH16-066-0059 (160 cm) 16 vp 67.253 s
77. Dmitriy Kozlov (VRL-14897) – Noor e Moriya VH22-050-0002 (140 cm) 16 vp 69.243 s
Agnieszka Nadolny (VRL-10531) – Cyberpunk NBD VH21-076-0021 (120 cm) HYL
Merit Kalda (VRL-05265) – Nothingman VH21-048-0034 (150 cm) HYL
Soile Kärppä (VRL-13006) – Rosegarden’s Rashad VH20-034-0009 (140 cm) HYL

Power Jump 2021

Järjestyspaikka: Suomi, Kalla, Auburn Estate
Kisakutsu 31.07.2021 ERJ
Arvoluokan osallistujamäärä 75

ARVOLUOKAN TULOKSET:

1. Zéphyrine Wright (VRL-14903) – Charmeuse IV VH20-121-0040 (160 cm) 0 vp
2. Oskari Käkiharju (VRL-11936) – A.D. Pink Pearl VH19-031-0085 (160 cm) 0 vp
3. Salma Stjärndahl (VRL-13360) – Bonnie KN VH15-029-0290 (120 cm) 0 vp
4. Petra Lammi (VRL-10531) – Phaidia Prime VH21-012-0052 (120 cm) 0 vp
5. Maesi Saarre (VRL-10531) – Rowandell Liberty VH21-031-0077 (120 cm) 0 vp
6. Josefina Rosengård (VRL-05265) – Pisanji VH20-021-0029 (130 cm) 0 vp
7. Nikolai Karevaara (VRL-13876) – Loge VH15-097-0006 (160 cm) 0 vp
8. Juuso Sherman (VRL-05322) – Rosengårds Pickett VH19-031-0060 (140 cm) 0 vp

9. Emilo Belcotte (VRL-05265) – Copperfrost VH18-044-0127 (150 cm) 0 vp
10. Icarus Kristiansen (VRL-01436) – Priton Religija VH20-039-0026 (150 cm) 0 vp
11. Sonja Lovell (VRL-11911) – Hera de Winter VH19-155-0007 (140 cm) 1 vp
12. Matilda Tammilehto (VRL-08817) – Esperite v. Bloom VH19-021-0027 (130 cm) 1 vp
13. Sierra Monterrosa (VRL-11124) – D.E. Dostoevsky VH21-039-0072 (120 cm) 1 vp
14. Jerita Lunden (VRL-05322) – Babblybumblybaboon VH21-012-0119 (130 cm) 1 vp
15. Milja Malmila (VRL-00692) – Kastanjan Gallant VH18-031-0499 (140 cm) 4 vp
16. Janna Kirsch (VRL-07412) – Ilia Luno VH14-044-0258 (150 cm) 4 vp
17. Petra Lammi (VRL-10531) – Everholt Supreme VH18-048-0005 (160 cm) 4 vp
18. Anamaria Antongiorgi (VRL-10531) – Corradina SWA VH21-044-0014 (120 cm) 4 vp
19. Amelie Chaput (VRL-01436) – Vulst af Rid VH21-010-0021 (120 cm) 4 vp
20. Lauri Merikanto (VRL-08817) – Livin’ Las Vegaz VH19-031-003 (150 cm) 4 vp
21. Joachim Altmann (VRL-05265) – Zilverado VH20-012-0012 (160 cm) 4 vp
22. Heidi Näyhö (VRL-01725) – Cariad VH17-031-0425 (160 cm) 4 vp
23. Alex Kristensen (VRL-14365) – Orange Wood’s Xiganth VH18-263-0001 (140 cm) 4 vp
24. Eveliina Joutsjoki (VRL-05175) – Hidebehind VH19-006-0031 (160 cm) 4 vp
25. Lauri Merikanto (VRL-08817) – Malachai VH18-021-0086 (140 cm) 4 vp
26. Alexiina Center (VRL-02207) – Orange Wood’s Lumious VH15-054-0006 (150 cm) 4 vp
27. Aava Heljänne (VRL-14837) – Malibu ox VH20-003-0238 (120 cm) 4 vp
28. Reija Käkiharju (VRL-11936) – Casus Belli Est VH18-301-0004 (150 cm) 5 vp
29. Filippa Olsson (VRL-11911) – Everlasting VH19-155-0008 (130 cm) 5 vp
30. Jenna Ahmo (VRL-07412) – Amnesia At VH15-012-0340 (130 cm) 5 vp
31. Sylvi Sundberg (VRL-08179) – Kastanjan Kohinoor VH20-011-0184 (130 cm) 6 vp
32. Marika Pirttikangas (VRL-13006) – Rosegarden’s Witchcraft VH19-031-0148 (150 cm) 6 vp
33. Helga Åqvist (VRL-13006) – Limequat Cas Z VH20-272-0053 (160 cm) 8 vp
34. Matteo Locatelli (VRL-14207) – Virago Seabreeze VH20-202-0011 (160 cm) 8 vp
35. Flynn Daley (VRL-10878) – Gleanntán Gallchobhar VH20-209-0016 (130 cm) 8 vp
36. Akseli Ruusuvuori (VRL-08179) – Ursa Major Hills VH19-031-0260 (160 cm) 8 vp
37. Rasmus Alsila (VRL-11889) – Grim Show VH21-031-0105 (130 cm) 8 vp
38. Sonja Lovell (VRL-11911) – Hellbound Cloud VH20-155-0009 (150 cm) 8 vp
39. Anton Seljavaara (VRL-11936) – Vilanna d’Azuré VH17-031-0288 (120 cm) 8 vp
40. Isak Sederström (VRL-05265) – Evanesco VH21-031-0236 (130 cm) 8 vp
41. Fanny Lång (VRL-10674) – Royal Mint VH21-021-0088 (140 cm) 8 vp
42. Alexander Rosengård (VRL-05265) – Quentin Quire VH19-044-0045 (150 cm) 8 vp
43. Alexander Rosengård (VRL-05265) – Plein de Charme E VH18-031-0160 (140 cm) 8 vp
44. Dochas Ansamaa (VRL-14810) – Prudence VH20-048-0040 (160 cm) 8 vp
45. Anamaria Antongiorgi (VRL-10531) – Arthea du Chêne Z VH21-272-0004 (130 cm) 8 vp
46. Matteo Locatelli (VRL-14207) – Vappula Amor Amor VH20-031-0090 (160 cm) 8 vp
47. Sini Sarasto (VRL-05175) – Pink Cloud Chaser VH21-011-0251 (130 cm) 9 vp
48. Joachim Altmann (VRL-11889) – Oberon Fuchs VH20-021-0028 (150 cm) 9 vp
49. Viola Gråskär (VRL-00692) – Morgai Fall VH18-012-0322 (150 cm) 10 vp
50. Kristiina Hirvonen (VRL-13006) – Rosegarden’s Rashad VH20-034-0009 (140 cm) 10 vp
51. Minni Vanha-aho (VRL-10337) – Rosa Majalis VH20-031-0294 (150 cm) 12 vp
52. Icarus Kristiansen (VRL-01436) – Jazzdemon Lumos VH21-006-0131 (120 cm) 12 vp
53. Hanne Rosten (VRL-05322) – Aconcagua VH19-013-0073 (120 cm) 12 vp
54. Oliver Koosch (VRL-12320) – Dragonfruit v. Helmwald VH21-011-0090 (140 cm) 12 vp
55. Kiira Veiskonen (VRL-12320) – Cloudfield Casimiro VH21-023-0006 (130 cm) 12 vp
56. Viola Gråskär (VRL-00692) – Pomeron Fall VH18-012-0259 (150 cm) 12 vp
57. Cadi Swatson (VRL-00884) – Wenzeslaus GER VH12-066-0042 (160 cm) 12 vp
58. Josefiina Salo (VRL-07412) – Un Bacio Ancora VH21-279-0009 (140 cm) 12 vp
59. Milja Malmila (VRL-00692) – M.B. Carabella VH19-031-0067 (140 cm) 12 vp
60. Joachim Altmann (VRL-05265) – Fine Fedora VH20-121-0008 (160 cm) 12 vp
61. Matilda Tammilehto (VRL-08817) – Rosengårds Zelia VH18-031-0247 (120 cm) 12 vp
62. Cecilia Lundén (VRL-10674) – LB Mercede VH20-044-0051 (130 cm) 12 vp
63. Jeramy Raeske (VRL-01725) – Look at Snilli VH18-031-0334 (160 cm) 12 vp
64. Dmitriy Kozlov (VRL-14897) – Vagabond Valley VH21-044-0012 (150 cm) 12 vp
65. Tom Taylforth (VRL-01288) – Geninaj Dom VH14-039-0027 (150 cm) 12 vp
66. Nicole Rayman (VRL-00884) – Savinja Z VH19-272-0060 (150 cm) 12 vp
67. Oliver Koosch (VRL-12320) – Allsaints Clover Z VH21-272-0001 (160 cm) 12 vp
68. Rose O’Brien (VRL-11911) – Rushock Smoochum VH18-029-0079 (120 cm) 13 vp
69. Billy Center (VRL-02207) – Fantom Hills VH18-031-0438 (140 cm) 14 vp
70. Ellie von Brandt (VRL-09386) – Rosengårds Kamila VH19-031-0006 (120 cm) 16 vp
Cecilia Blankley (VRL-01288) – Ce’s Amsterdaminya VH17-039-0018 (130 cm) HYL
Jaxon Skeates (VRL-05175) – Rosenkavalier VH20-153-0002 (140 cm) HYL
Tomas Bengström (VRL-08179) – Toshka VH21-021-0069 (120 cm) HYL
Neea Lahdenperä (VRL-02160) – Chloé Snilli VH18-029-0111 (120 cm) HYL
Petra Lammi (VRL-10531) – Gabbana Krypton VH15-066-0048 (140 cm) KESK

Power Jump 2020

Järjestyspaikka: Suomi, Ahvenanmaa, Mandelbacke
Kisakutsu 25.07.2020 ERJ
Arvoluokan osallistujamäärä 58

ARVOLUOKAN TULOKSET:

1. Isabella Sokka (VRL-01288) – No Duchess VH17-011-0288 (150 cm) 0vp
2. Annabelle Paju (VRL-13283) – Nassau VH20-021-0018 (130 cm) 0vp
3. Salma Stjärndahl (VRL-13360) – Bonnie KN VH15-029-0290 (120 cm) 0vp
4. Amelie Chaput (VRL-01436) – Vulst af Rid (120 cm) 0vp
5. Flynn Daley (VRL-10878) – Gleanntán Red Baron VH19-069-0008 (120 cm) 0vp
6. Helga Åqvist (VRL-13006) – Rosegarden’s Jupiter VH18-029-0143 (120 cm) 0vp
7. Heidi Näyhö (VRL-01725) – Malachai VH18-021-0086 (160 cm) 0vp
8. Vilja Hoivisto (VRL-05322) – Morganite van Ulyz VH20-013-0038 (140 cm) 0vp
9. Ashley Cox (VRL-13542) – Revolution of the Kingdom VH20-035-0057 (120 cm) 0vp
10. Quintino Calabrese (VRL-01436) – Lumos Sorcerer VH16-253-0002 (120 cm) 0vp
11. Jenna Ahmo (VRL-07412) – Amnesia At VH15-012-0340 (120 cm) 0vp
12. Matilda Tammilehto (VRL-08817) – Esperite v. Bloom VH19-021-0027 (130 cm) 0vp
13. Benjamin Noyer (VRL-11523) – Rozanov Hills VH19-031-0300 (160 cm) 0vp
14. Aya Austin (VRL-13542) – Fantastico VTG VH20-222-0001 (140 cm) 0vp
15. Reita Svart (VRL-02753) – Sand Pond VH14-012-0347 (150 cm) 0vp
16. Alexander Rosengård (VRL-05265) – Quentin Quire VH19-044-0045 (140 cm) 4vp
17. Viola Gråskär (VRL-00692) – Resistance Fall VH18-012-0323 (140 cm) 4vp
18. Tijs Schepper (VRL-01544) – Cornicen (120 cm) 4vp
19. Bridget O’Sullivan (VRL-10878) – Chevy VH16-209-0043 (140 cm) 4vp
20. Susanna Joutsjoki (VRL-05175) – Rosegarden’s Tayanita VH19-021-0064 (120 cm) 4vp
21. Matteo Locatelli (VRL-14207) – Garnet VH20-011-0007 (160 cm) 4vp
22. Josefina Rosengård (VRL-05265) – Tigraine VH18-031-0286 (120 cm) 4vp
23. Alex Kristensen (VRL-14365) – Orange Wood’s Lovemix Z VH19-272-0015 (140 cm) 4vp
24. Nora Norrington (VRL-02207) – Zirafe VH19-253-0001 (120 cm) 4vp
25. Annabelle Paju (VRL-13283) – Londona Woods VH20-044-0026 (160 cm) 4vp
26. Icarus Kristiansen (VRL-01436) – Acinonyx (130 cm) 4vp
27. Nathaniel Rossi (VRL-14873) – Pentimento xx VH20-006-0127 (150 cm) 4vp
28. Alex Kristensen (VRL-14365) – Orange Wood’s Xiganth VH18-263-0001 (130 cm) 4vp
29. Billy Center (VRL-02207) – Fantom Hills VH18-031-0438 (130 cm) 4vp
30. Anton Seljavaara (VRL-11936) – Vilanna d’Azuré VH17-031-0288 (120 cm) 4vp
31. Bridget O’Sullivan (VRL-10878) – Castlelyons Caifé Cúrach VH16-209-0044 (150 cm) 4vp
32. Rasmus Alsila (VRL-11889) – Rosengårds Coral (130 cm) 5vp
33. Aleksi Vaalavuo (VRL-14333) – Feuertaufe VH19-012-0114 (130 cm) 6vp
34. Lauri Merikanto (VRL-08817) – Jinxi VH20-021-0006 (130 cm) 6vp
35. Anamaria Antongiorgi (VRL-10531) – M.B. Osmi VH18-031-0279 (140 cm) 8vp
36. Oskari Käkiharju (VRL-11936) – Fact or Fiction VH20-202-0015 (140 cm) 8vp
37. Majiná Ansamaa (VRL-14810) – He iti te mea hanga (120 cm) 8vp
38. Juliette Sinisalo (VRL-11290) – Jaguaruana VH15-021-0054 (160 cm) 8vp
39. Caitlyn Darwin (VRL-13542) – Cursed Ly VH17-012-0204 (130 cm) 8vp
40. Petra Lammi (VRL-10531) – Hexagon Prime VH18-048-0009 (150 cm) 8vp
41. Sonja Lovell (VRL-11911) – Wanita Cloud VH19-012-0161 (140 cm) 8vp
42. Susanna Joutsjoki (VRL-05175) – The Urban Legend VH17-060-0009 (120 cm) 8vp
43. Milan Mijatović (VRL-02753) – Bifrons (130 cm) 8vp
44. Flynn Daley (VRL-10878) – Castlelyons Spiteful Sparrow VH16-209-0041 (140 cm) 8vp
45. Alexiina Center (VRL-02207) – Orange Wood’s Lumious VH15-054-0006 (160 cm) 8vp
46. Aatu Ahlström (VRL-14207) – Santorini Sun VH19-011-0127 (140 cm) 8vp
47. Anttoni Harva (VRL-10531) – Châtenay Prime VH16-121-0080 (120 cm) 9vp
48. Lauri Merikanto (VRL-08817) – Livin’ Las Vegaz VH19-031-003 (140 cm) 9vp
49. Filippa Olsson (VRL-11911) – Priton Zoe VH19-039-0010 (130 cm) 12vp
50. Ashley Cox (VRL-13542) – Golden Victory VH20-035-0065 (120 cm) 12vp
51. Tijs Schepper (VRL-01544) – Marilou de Mousson (130 cm) 12vp
52. Benjamin Noyer (VRL-11523) – Russian Gin With A Grin VH19-011-0157 (150 cm) 14vp
53. Marika Pirttikangas (VRL-13006) – Rosegarden’s Witchcraft VH19-031-0148 (140 cm) 16vp
54. Caitlyn Darwin (VRL-13542) – Angel SHF VH20-222-0010 (130 cm) 16vp
Hugo Boudon (VRL-10878) – Snakeheads EC VH14-209-0125 (160 cm) Hyl.
Markus Asplund (VRL-05265) – Grosvenor de Cheney VH18-121-0110 (160 cm) Hyl.
Caitlin Darwin (VRL-13542) – Royal Jontte VH17-222-0003 (160 cm) Hyl.
Sofia Taylor (VRL-11911) – Pinky Amber VH15-202-0016 (150 cm) Hyl.

Power Jump 2019

Järjestyspaikka: Suomi, Kalla, Auburn Estate
Kisakutsu 26.07.2019 ERJ
Arvoluokan osallistujamäärä 52

ARVOLUOKAN TULOKSET:

1. Milja Malmila (VRL-00692) – M.B. Lemonetta VH16-031-0905 – 0vp
2. Alex Kristensen (VRL-14365) – Orange Wood’s Lovemix Z VH19-272-0015 – 0vp
3. Mikael Gren (VRL-09386) – Beatrix v. Helmwald VH19-011-0089 – 0vp
4. Juuso Sherman (VRL-05322) – Rosengårds Pickett VH19-031-0060 – 0vp
5. Risto Kalvakka (VRL-01371) – Bux VH17-011-0222 – 0vp
6. Hannes Savioja (VRL-05322) – Joeyuse VH16-031-0286 – 0vp
7. Matilda Tammilehto (VRL-08817) – Esperite v. Bloom VH19-021-0027 – 0vp

8. Alexiina Center (VRL-02207) – Orange Wood’s Lumious VH15-054-0006 – 0vp
9. Josefina Rosengård (VRL-05265) – Tigraine VH18-031-0286 – 4vp
10. Jeremiah Nykvist (VRL-05322) – Tranquille K VH17-012-0099 – 4vp
11. Lauri Merikanto (VRL-08817) – Malachai VH18-021-0086 – 4vp
12. Sylvi Sundberg (VRL-08179) – Kastanjan Petite Fleur VH19-031-0082 – 4vp
13. Alexander Rosengård (VRL-05265) – Grosvenor de Cheney VH18-121-0110 – 4vp
14. Alexander Rosengård (VRL-05265) – Quentin Quire VH19-044-0045 – 4vp
15. Ellie von Brandt (VRL-09386) – Leafocean Zei VH13-031-0494 – 4vp
16. Tijs Schepper (VRL-01544) – Tournai – 4vp
17. Akseli Ruusuvuori (VRL-08179) – Dunholmes Hills VH19-031-0092 – 4vp
18. Alexander Rosengård (VRL-05265) – Plein de Charme E VH18-031-0160 – 4vp
19. Verneri Kaajapuro (VRL-08682) – Hateyouloveyou 21 VH18-012-0108 – 4vp
20. Josefina Rosengård (VRL-05265) – Cariad VH17-031-0425 – 4vp
21. Selina Valentķn (VRL-11124) – Crywor de Vallée – 4vp
22. Jonathan Raynott (VRL-14433) – Vilanna d’Azuré VH17-031-0288 – 4vp
23. Amelie Chaput (VRL-01436) – Gepard VEC – 4vp
24. Theodore Lindsay (VRL-12637) – Texas Hold ’Em STC VH16-012-0254 – 4vp
25. Rasmus Alsila (VRL-11889) – Bertram – 8vp
26. Aatu Ahlström (VRL-14207) – Santorini Sun VH19-011-0127 – 8vp
27. Lauri Merikanto (VRL-08817) – Vargaz VH19-031-0038 – 8vp
28. Milja (VRL-00692) – M.B. Acapulco III VH16-031-0713 – 8vp
29. Inka Lehtimäki (VRL-11016) – Whitesnake STC VH18-031-0126 – 8vp
30. Josefina Rosengård (VRL-05265) – Pisanji – 8vp
31. Oskari Käkiharju (VRL-11936) – Eucarya Salt & Shotguns VH06-012-0537 – 8vp
32. Marja Koppa (VRL-05322) – Rosengårds Trinket VH18-031-0375 – 8vp
33. Isabella Sokka (VRL-01288) – Balaclava xx VH18-006-0341 – 8vp
34. Billy Center (VRL-02207) – Marvelous Magic 51 VH16-178-0003 – 8vp
35. Lauri Merikanto (VRL-08817) – Livin’ Las Vegaz VH19-011-0125 – 8vp
36. Icarus Kristiansen (VRL-01436) – Jazzbomb Lumos xx – 8vp
37. Mikael Gren (VRL-09386) – klp Luminous Vanity VH16-031-0157 – 8vp
38. Jasmin Siltala (VRL-05322) – Zorine Fair VH16-155-0004 – 8vp
39. Julia Luoti (VRL-11303) – Valerie VH16-253-0003 – 8vp
40. Jesse Aro (VRL-11936) – Cranleigh Cha-Cha VH15-048-0096 – 8vp
41. Verneri Kaajapuro (VRL-08682) – Calaggio – 8vp
42. Rasmus Alsila (VRL-11889) – No Duchess VH17-011-0288 – 8vp
43. Andy Toyne (VRL-10531) – Maldwyn Avgas VH18-048-0008 – 8vp
44. Juuso Sherman (VRL-05322) – Artilleroy VH19-076-0008 – 8vp
45. Tom Taylforth (VRL-01288) – Scorpse Bride Dom VH16-011-0415 – 8vp
46. Alexiina Center (VRL-02207) – Lovex Z VH15-048-0098 – 8vp
47. Luna Lefévre (VRL-14365) – JB Palette VH17-031-0252 – 12vp
48. Tom Taylforth (VRL-01288) – Dumdum UN VH17-202-0030 – 12vp
49. Jeramy Raeske (VRL-01725) – Look at Snilli VH18-031-0334 – 12vp
50. Matteo Locatelli (VRL-14207) – Kastanjan Uthopia VH18-031-0491 – 12vp
51. Joonas Hopealinna (VRL-12637) – Mr Smarty Pants 5594 xx VH14-006-0524 – 12vp
52. Disa Sund (VRL-03335) – Karkadann VH16-012-0382 – 14vp

Power Jump 2018

Järjestyspaikka: Kanada, Yukon, Waterphew, Orange Wood
Kisakutsu 28.07.2018 ERJ
Arvoluokan osallistujamäärä 29

ARVOLUOKAN TULOKSET:

1. Lynn (VRL-05265) – Hestia Carlee VH14-031-0675
2. Heidi N (VRL-01725) – Cariad VH17-031-0425
3. Alexiina C. (VRL-02207) – Lovex Z VH15-048-0098
4. Amelie Chaput (VRL-01436) – Zirafe
5. Julle (VRL-12892) – B.S. Kwiecien VH15-031-0980
6. Huusari (VRL-13122) – La Mirada VAL VH14-031-0500
7. Lynn (VRL-05265) – Bijou Toujours VH17-021-0320
8. Liia (VRL-11284) – Lemonade Lip Joy VH17-031-0562
9. V. Penrose (VRL-14429) – Recall 21 VH17-011-0072
10. Liia (VRL-11284) – Peachurst Bumble B VH18-044-0073
11. Rasmus Alsila (VRL-11889) – Living Art
12. Ida (VRL-12101) – Calimero RGE VH15-012-0601
13. Miranda Waylord (VRL-02207) – Didgeridoo VH16-261-0001
14. Pierre (VRL-10531) – Tuiskulan Arsenikki VH16-018-1298
15. Liia (VRL-11284) – Tigerspurr At VH17-011-0299
16. Icarus Kristiansen – Jazzbomb Lumos xx
17. Heidi N (VRL-01725) – Malachai VH18-021-0086
18. Lea M. (VRL-13652) – Tuulenpesän Savujoki VH16-018-1672
19. Huusari (VRL-13122) – Charmer
20. Salma (VRL-13360) – Bonnie KN VH-15-029-0290
21. ScrewDriver (VRL-14365) – Groot Bouquet VH18-012-0254
22. Liia (VRL-11284) – Samoa v. Helmwald VH18-021-0060
23. Tossah Folgreen (VRL-02207) – Phoenix W Venice VH13-012-0221
24. Julle (VRL-12892) – Huertica Yemn VH13-099-0009
25. Lynn (VRL-05265) – Tranquille K VH17-012-0099
26. Liia (VRL-11284) – Grand Icecream Dream VH17-031-0224
27. Ida (VRL-12101) – PDX Princeton VH15-012-0638
28. Alexiina C. (VRL-02207) – Orange Wood’s Lumious VH15-054-0006
29. Julle (VRL-12892) – B.S. Barnabus VH17-021-0118

Power Jump 2017

Järjestyspaikka: Latvia, Saulkrast, Zen
Kisakutsu 22.07.2017 ERJ
Arvoluokan osallistujamäärä 11

ARVOLUOKAN TULOKSET:

1. Hanne (VRL-03518) – Wincent Venice VH13-012-0050
2. Pierre (VRL-10531) – Cranleigh Dressed To Kill VH15-048-0101
3. Pierre (VRL-10531) – Crysis Prime VH16-011-0238

4. Pierre (VRL-10531) – Aim Civvies Prime VH16-066-0105
5. Eenu (VRL-13600) – Fisheyelens 16
6. Pölhö (VRL-01436) – Lumos Sorcerer
7. Ginevra (VRL-11040) – Fantasy Walz PKT VH02-011-3850
8. Ginevra (VRL-11040) – Royal Pride VH12-011-0425
9. Amy (VRL-10961) – Unbreakable HMS VH17-012-0171
10. Pölhö (VRL-01436) – Gin Jevdokija
11. Pierre (VRL-10531) – Cranleigh Horcrux VH15-048-0112

Power Jump 2016

Järjestyspaikka: Saksa, Breawa
Kisakutsu 24.07.2016 ERJ
Arvoluokan osallistujamäärä 27

ARVOLUOKAN TULOKSET:

1. Pölhö (VRL-01436) – Exitus Spiritus VH14-253-0009
2. Salma (VRL-13360) – Bonnie KN VH15-029-0290
3. Pierre (VRL-10531) – Skyfall Thrill VH15-066-0112
4. Kira (VRL-13534) – Calandra von Edelsten
5. Pierre (VRL-10531) – Hacksaw Halo Coast VH14-031-0730
6. Meiju K. (VRL-12530) – Fourteen of Jadessa VH13-011-0153

7. Gillian (VRL-02207) – Kings Scoopy Doo VH12-102-0079
8. Jannica (VRL-04799) – Hopearinteen Valor VH11-057-0061
9. Sonja.P (VRL-06588) – KH Amaus Faaraous Anwer ox VH11-003-0111
10. Meiju K. (VRL-12530) – Gloves Off Angelien VH13-012-0180
11. Miltsu (VRL-05564) – Kashmir 4U VH12-202-0015
12. Hanne (VRL-03518) – Excusemyfrench PB VH15-011-0003
13. Jannica (VRL-04799) – All Eyez On Me SCR VH14-031-1182
14. Miltsu (VRL-05564) – Underworld Feig VH13-006-0125
15. Milja (VRL-00692) – Madlock NON VH00-021-3115
16. Sonja.P (VRL-06588) – Anjum Om Zorayr ox VH12-003-0549
17. Kira (VRL-13534) – Golden Heart VH15-029-0242
18. satu (VRL-00124) – Gravedigger Vegas VH14-031-0457
19. Milja (VRL-00692) – Korbinian VH06-044-5287
20. Jannica (VRL-04799) – Nuttin Better VH04-057-3434
21. Pierre (VRL-10531) – Brienne Vegas VH14-066-0016
22. satu (VRL-00124) – Pink Pistachio Vegas VH14-031-0384
23. Miltsu (VRL-05564) – Astronoom VH12-093-0036
24. Pierre (VRL-10531) – Leave No Trace VH14-021-0299
25. Pierre (VRL-10531) – Custommade F
26. Kira (VRL-13534) – Zaida von Edelsten
27. Miltsu (VRL-05564) – U wanna speed? VH06-048-9227

Power Jump 2015

Järjestyspaikka: Ranska, Auvergne, Issoire, L’amoux aux Chevaux
Kisakutsu 24.10.2015 ERJ
Arvoluokan osallistujamäärä 13

ARVOLUOKAN TULOKSET:

1. Miltsu (VRL-05564) – Titano van de Haffnick VH14-011-0364
2. Viivi Järvelä (VRL-13873) – One More Party VH15-012-0201
3. Miltsu (VRL-05564) – Bulletbroof 4U VH12-202-0017
4. Marissa (VRL-11375) – Dķva Foxtrot VH15-012-0482

5. Hanne (VRL-03518) – Excusemyfrench PB VH15-011-0003
6. mori-mori (VRL-11325, Tampio) – Vor Renata VH14-044-0477
7. mori-mori (VRL-11325, Tampio) – Skatsworth Superwoman VH14-011-0608
8. Meeri N. (VRL-02160) – ML Halloween VH11-031-0578
9. Julie (VRL-11008) – Rosmarinna VH14-031-0537
10. mori-mori (VRL-11325, Tampio) – Glückspiel VH14-044-0475
11. Miltsu (VRL-05564) – Xpensive 4U VH12-202-0016
12. Milja (VRL-00692) – Korbinian VH06-044-5287
13. Mila (VRL-11936) – Scotspine Dramaqueen VH15-031-0442

Power Jump 2014

Järjestyspaikka: Iso-Britannia, Pohjois-Yorkshire, Ninthwood, F&H Stables
Kisakutsu 12.08.2014 ERJ
Arvoluokan osallistujamäärä 25

ARVOLUOKAN TULOKSET:

1. Disa (VRL-03335) – Norma Jeane NLD VH13-012-0090
2. Meeri N. (VRL-02160) – Ekebro’s Acapulco II
3. sparrow-mind (VRL-01317) – Celebrian
4. Alexiina C. (VRL-02207) – Phoenix W Venice VH13-012-0221
5. Janna (VRL-13501) – Fine Morning

6. Miltsu (VRL-05564) – Tinda Ion
7. Sachiyo (VRL-11290) – Rhino Harley VH14-044-0158
8. Pelham (VRL-13657) – Pericoloso VH14-109-0026
9. indy (VRL-06701) – Mango von Breven
10. Miltsu (VRL-05564) – Romantic Heart Rewa
11. Miltsu (VRL-05564) – Darling Cleopatra
12. Meeri N. (VRL-02160) – Skardeline RTA
13. Piste (VRL-11720) – Valley Rose
14. Mila (VRL-11936) – CENS Hundred Night VH13-031-0274
15. Piste (VRL-11720) – le Rźve Faline
16. Amanda (VRL-10878) – Kawurr
17. indy (VRL-06701) – Crownrock Sirocco
18. Miltsu (VRL-05564) – Loftands Olivien
19. indy (VRL-06701) – Chablis PB
20. Vera (VRL-13645) – Nuevo Estrella
21. Jazzumi (VRL-09387) – RAW June Evenings
22. indy (VRL-06701) – Mulberry Todd
23. nica (VRL-01425) – ML Zamiro
24. Meeri N. (VRL-02160) – Kings F-rot
25. nica (VRL-01425) – Blackbird VH11-031-0630

Power Jump 2013

Järjestyspaikka: Suomi, Mźl Seren
Kisakutsu 11.09.2013 ERJ
Arvoluokan osallistujamäärä 21

ARVOLUOKAN TULOKSET:

1. Sorel (VRL-00884) – Heiligen Sirene CTN
2. Hanne (VRL-03518) – KA Thranduil VH12-031-0324
3. narri (VRL-06046) – Vilminko
4. Emmi (VRL-12192) – Riccle Down

5. mori-mori (VRL-11324) – Chacha Charlanta
6. mori-mori (VRL-11325) – Damn Inkspot
7. Kiaisa (VRL-02746) – Heart And Soul Kenn VH12-011-0169
8. Pierre (VRL-10531) – Eastmaniac
9. Miltsu (VRL-005564) – Ideal 4U VH12-202-0018
10. Disa (VRL-03335) – Wincare’s Velvette
11. Hansku (VRL-08391) – Cacaine VOR
12. Kiaisa (VRL-02746) – Darella Woods VH12-011-0388
13. Miltsu (VRL-005564) – Darling Cleopatra VH11-021-0108
14. Miltsu (VRL-005564) – Bulletproof 4U VH12-202-0017
15. Ciaré (VRL-12161) – Cute Quartz LAC
16. Sorel (VRL-00884) – Lovesong Praya
17. Ljusia (VRL-02751) – Diobtria Tryptofan VH11-001-0075
18. Mila (VRL-11936) – TR Chanson Glow
19. Emmi (VRL-12192) – Royal Champ
20. Miltsu (VRL-005564) – Hawaji Rainbowairet VH12-031-0119
21. Ljusia (VRL-02751) – Ophiuchus DF VH11-001-0077

Power Jump 2012

Järjestyspaikka: Ranska, Auvergne, Issoire, L’amoux aux Chevaux
Kisakutsu 17.10.2012 ERJ
Arvoluokan osallistujamäärä 15

ARVOLUOKAN TULOKSET:

1. nica (VRL-01425) – Mischa
2. Miltsu (VRL-05564) – Twister BB
3. Miltsu (VRL-05564) – O’My Irishman

4. nica (VRL-01425) – Zane Solo
5. Disa (VRL-03335) – L’Amour Juneau VH12-011-0075
6. Miltsu (VRL-05564) – MSV Spireitina
7. jensi. (VRL-11758) – Deborah Law GBR VH12-023-0003
8. Eeva T. (VRL-00410) – Toscana Twist VH11-021-0167
9. Disa (VRL-03335) – Norma Jeane
10. rebely (VRL-09009) – Appliance Ant Lethal
11. Latu (VRL-01436) – Chimaera MUST
12. Miltsu (VRL-05564) – Darling Cleopatra
13. nica (VRL-01425) – ML Zamiro
14. Disa (VRL-03335) – Wincare’s Velvette VH11-011-0257
15. Miltsu (VRL-05564) – Hannibal Belv

Power Jump 2011

Järjestyspaikka: Ranska, Auvergne, Issoire, L’amoux aux Chevaux
Kisakutsu 07.11.2011 ERJ
Arvoluokan osallistujamäärä 16

ARVOLUOKAN TULOKSET:

1. Milja (VRL-00692) – Madlock NON
2. Huttis (VRL-03370) – Daniella Lili
3. Disa (VRL-03335) – Primo Priscott x
4. Nadja D. (VRL-01447) – Sir Lancelot Dahl

5. Nora (VRL-02066) – Foundations xx
6. Jenny K (VRL-03401) – Kuusimetsän Jali
7. Mariella (VRL-02189) – Adrianna HIR
8. Nora (VRL-02066) – Blown It Again xx
9. Nora (VRL-02066) – Rudebox xx
10. Seela. (VRL-09940) – Direnē
11. Disa (VRL-03335) – Norma Jeane
12. Toffe (VRL-09182) – Koistilan Viska
13. Seela. (VRL-09940) – Happyhunter
14. Ziki (VRL-05965) – Halloween Sniper W!
15. Nora (VRL-02066) – U Smile xx
16. Ziki (VRL-05965) – Rockin’ Roo-Roo WAS

Power Jump 2010

Järjestyspaikka: Iso-Britannia, Pohjois-Yorkshire, Ninthwood, Kings Road
Kisakutsu (kopio) 31.08.2010 Villit
Arvoluokan osallistujamäärä 8

ARVOLUOKAN TULOKSET:

1. Toffe – Origin of Joy
2. Jenni R – Celebrķan
3. Alexiina C. – Ogien Wulkan

4. Pihlaja – Von Hedgehog W!
5. bill – Dior Homme
6. Kaisu – Lyrica’s Sound
7. tiia. – Whirlwind
8. Huttis – Daniella Lili

Power Jump 2009

Järjestyspaikka: Iso-Britannia, Pohjois-Yorkshire, Brington, Kingsway
Kisakutsu 21.06.2009 ERJ
Arvoluokan osallistujamäärä 251

ARVOLUOKAN TULOKSET:

1. Caty (VRL-8119) – Glücklich Momentan GG VH-54910
2. Raven Slade (VRL-9656) – The Yoghourtman
3. Vapina (VRL-9263) – Milky Way Sw VH-44016
4. damn (VRL-8514) – Law’ Bacardi BW
5. Viuhti (VRL-9169) – Tamanow FAN VH-63185
6. Muruzbu (VRL-7679) – Sun Flower Sw VH-59430
7. Shiro (VRL-0271) – Lovingin Eternal Beaty VH-29163
8. Hamzi (VRL-2163) – Kalypso Mer VH-48457
9. Janika S. (VRL-9837) – Banana Split VH-63153
10. Cric (VRL-5961) – Gertsog CR VH-43804

11. Hamzi (VRL-2163) – Shadow’s Flying Dutch VH-43969
12. Toffe (VRL-9182) – Mustang Kazom VH-62327
13. damn (VRL-8514) – Killan Pekko
14. Jillian (VRL-1678) – Downstreet Gangster VH-47938
15. Fibula (VRL-6928) – Bivuak 4U VH-49398
16. Sanny (VRL-8436) – Xsora VR VH-48391
17. turjake (VRL-7415) – Dookie-Cookie
18. Millie (VRL-9795) – Rasputin NOR VH-60550
19. Oresama (VRL-2753) – Seńor Sweden G VH-46705
20. Sorel (VRL-0884) – Cyprios Lex
21. Raven Slade (VRL-9656) – Hawaii Random
22. Cherie (VRL-8879) – Henetty VH-60300
23. Oresama (VRL-2753) – Agata Jewel VH-21910
24. Jillian (VRL-1678) – Harmony HP VH-61722
25. riella. (VRL-1744) – Gintonic Reeyah
26. Sorel (VRL-0884) – Ramada MSC VH-37520
27. Fibula (VRL-6928) – Bolitano N’Flip VH-18517
28. Kukkakeppi^^ (VRL-8329) – Whirlwind VH-56748
29. turjake (VRL-7415) – Folles Avoines
30. Janika S. (VRL-9837) – Cherry Jam VH-63199
31. Alana (VRL-4419) – PKT Prince Rouge VH-23842
32. turjake (VRL-7415) – Putinan Turbotuutti VH-61735
33. Toffe (VRL-9182) – Origin of Joy VH-62098
34. Laura~ (VRL-3567) – Kalman Halla VH-63281
35. Cherie (VRL-8879) – Jokitörmän Matomafia VH-50744
36. Laaa-uura (VRL-4788) – Caran Awena
37. Mönni (VRL-6121) – Vehmas
38. Pirita (VRL-9755) – Brian Boko
39. Pihlaja (VRL-5180) – T.H. Silver Domino
40. Mörö (VRL-1823) – Heir To Gory ox Pysnaria VH-05691
41. Hanna K. (VRL-9200) – Sarauksen Veikko VH-37097
42. Peppi S. (VRL-1516) – Steppin’ Out
43. emmma (VRL-8503) – McTorondor VH-62574
44. Milja (VRL-0692) – Parodio x VH-62625
45. Alina.M (VRL-6363) – Lovely Flora SHW ox VH-48811
46. Tessa (VRL-1863) – Smokescreen x
47. Kata (VRL-1245) – Sunny’s Night Star VH-02866
48. Hatte (VRL-9712) – Iraklend Dontro’s
49. Lilly (VRL-8923) – Donee’s Tankoff VH-59806
50. onniina(VRL-2777) – Cainta Ailfryd VH-62809
51. Viuhti (VRL-9169) – Ceres VH-58488
52. Kata (VRL-1245) – Majeed Ion VH-29850
53. turjake (VRL-7415) – Nearly Perfect GER
54. auro-ra (VRL-6120) – Sannin Traumarohto VH-51537
55. Cric (VRL-5961) – Magnolia Blossom
56. Muruzbu (VRL-7679) – Womble Whoo FW VH-50832
57. Rops (VRL-2626) – Laurent Jacqui
58. Cherie (VRL-8879) – Latona Sailing Light VT VH-50468
59. Rops (VRL-2626) – Earien
60. Kukkakeppi^^ (VRL-8329) – CHp’s Elimses VH-36019
61. Anniina K. (VRL-8309) – Väkpäinen VH-54574
62. Wetched (VRL-2116) – Vikkori VH-58593
63. Rops (VRL-2626) – Exelsjoerd
64. damn (VRL-8514) – Heinämäen Otava
65. riella. (VRL-1744) – GW Apollo
66. Raven Slade (VRL-9656) – Riff Raff Pain
67. Oresama (VRL-2753) – Barkensten Weich VH-32671
68. Pihlaja (VRL-5180) – Simply Clever
69. Milja (VRL-0692) – Venitia Note
70. Cric (VRL-5961) – Daquiri VIN VH-55875
71. Chewy. (VRL-6356) – Greenwich’s Corinne VH-56792
72. Daivive (VRL-5706) – Sound’s Crosspatch
73. Daivive (VRL-5706) – Jefton’s Booster
74. Tuire N. (VRL-0345) – Cranberry’s Nicholas VH-12396
75. Toffe (VRL-9182) – Origin of Joy VH-62098
76. Viivuska (VRL-0502) – Worthington Jo VH-42696
77. Cherie (VRL-8879) – Cherie’s Daugava VH-60246
78. Viivuska (VRL-0502) – Art Cuevito VH-40011
79. Huttis (VRL-3370) – Akhil Yoachin B VH-45402
80. Mörö (VRL-1823) – Forkjemper VH-47874
81. Jillian (VRL-1678) – Westside Highway VH-61697
82. Lilly (VRL-8923) – I Don’t Need You VH-56790
83. Chu (VRL-5916) – Drama II
84. Raven Slade (VRL-9656) – Bengamin’s Solitaire
85. Hanna K. (VRL-9200) – Stage Shade
86. Hamzi (VRL-2163) – Shadow’s Wizard VH-45951
87. Caty (VRL-8119) – Rasim fa Mellout ox VH-58265
88. Mönni (VRL-6121) – Linessed VH-62345
89. Akeya (VRL-0164) – Jalmari Luned
90. Tuire N. (VRL-0345) – Siia Hamney VH-42083
91. Huttis (VRL-3370) – Greenwich’s Ascar VH-43509
92. Cric (VRL-5961) – Beton Natty VH-47166
93. Tessa (VRL-1863) – Primo Mae x
94. Cihara (VRL-0672) – Pequenos e Apimentado VH-19838
95. damn (VRL-8514) – Real Roccicone
96. Prudence (VRL-9771) – Lehmuksen Aurora Duna VH-62858
97. Chu (VRL-5916) – Nameless One x VH-45342
98. Shiro (VRL-0271) – Wadidah al Rayad
99. Shiro (VRL-0271) – ADE Zodiįc
100. Fibula (VRL-6928) – LD Pretorian VH-38223
101. Hanna K. (VRL-9200) – Heinämäen Vilunki
102. Karppi (VRL-8937) – Rouge’s Brazil
103. auro-ra (VRL-6120) – Carusos Pandora VH-50703
104. Peppi S. (VRL-1516) – Rawandale Jameela VH-61809
105. Sorel (VRL-0884) – Chablish
106. Hanna K. (VRL-9200) – Sam-Sam fla
107. Karppi (VRL-8937) – Sterblich Barrier
108. Fibula (VRL-6928) – Dirty Insignia VH-52384
109. Viivuska (VRL-0502) – Penarwen BE VH-42694
110. ssintti. (VRL-1453) – Bye Heather VH-44439
111. Jonna V (VRL-3552) – Goldmine VH-52783
112. Peppi S. (VRL-1516) – Rousseau Alicia
113. Mörö (VRL-1823) – Beaty Saralee VH-10146
114. Ziki (VRL-5965) – Rentaabel Mer VH-52105
115. emmma (VRL-8503) – Ratamac’s Hope VH-62557
116. Viuhti (VRL-9169) – Neliapilan Blakkur VH-53718
117. TK (VRL-0555) – Tunturipuro VH-03799
118. Anniina K. (VRL-8309) – Replica VH-46657
119. Jonna V (VRL-3552) – Casway since may VH-21814
120. turjake (VRL-7415) – Rothbury LP
121. Alina.M (VRL-6363) – Kirveltäjän Poppakonsti VH-57071
122. Chu (VRL-5916) – Bagheera LOCK VH-53431
123. onniina(VRL-2777) – Yard’s Ferrar VH-50462
124. ssintti. (VRL-1453) – Greenwich’s Eileen VH-52252
125. Muruzbu (VRL-7679) – Swining’s Mooi Merrie VH-53796
126. Hamzi (VRL-2163) – Hot Glitter BJD VH-46297
127. Jonna V (VRL-3552) – HH´s Caramel´s Magnificent Boy VH-23101
128. heiskä. (VRL-0131) – Makacs NON VH-42529
129. Wertti (VRL-9845) – Golden Heart DK VH-62564
130. Alexiina C. (VRL-2207) – Ogien Wulkan VH-40019
131. Vapina (VRL-9263) – Vikurin Sirpale VH-44597
132. Alina.M (VRL-6363) – DWS’s Salarakas VH-33303
133. Anniina K. (VRL-8309) – Eri- Kare VH-54375
134. Huttis (VRL-3370) – SS Unlock Feard VH-42538
135. Jillian (VRL-1678) – Laukan Tuikkeen Luna VH-47888
136. Huttis (VRL-3370) – Treasury Des VH-33863
137. Alexiina C. (VRL-2207) – Freund Zukunft VH-56039
138. Vapina (VRL-9263) – Goo Real Mystik VH-56364
139. Ziki (VRL-5965) – Bakteria Mer VH-56120
140. Karppi (VRL-8937) – Zephyra NON
141. Karppi (VRL-8937) – Levanda NON
142. Emmi (VRL-2816) – St. Vivida VH-52970
143. Pihlaja (VRL-5180) – Guaspar Radon
144. TK (VRL-0555) – KTS-Maximus Decimus VH-03792
145. Tessa (VRL-1863) – Lollipop Lust Kill x
146. Mönni (VRL-6121) – Helminauha TN
147. damn (VRL-8514) – Nile Jawdah al Rayad
148. TK (VRL-0555) – Yard’s Felix VH-62713
149. Huttis (VRL-3370) – Ffraid Craddock VH-54106
150. peträ (VRL-5712) – Lorutar VH-60991
151. Toffe (VRL-9182) – Imperial Cookie VH-62520
152. Kukkakeppi^^ (VRL-8329) – Jester Towian VH-62731
153. Karppi (VRL-8937) – Felicie FS
154. Hamzi (VRL-2163) – Phamtom fla VH-49974
155. Sanny (VRL-8436) – Tamara VR VH-48332
156. ssintti. (VRL-1453) – Meren Alvari VH-55788
157. emmma (VRL-8503) – Tap Tap VH-62770
158. Viuhti (VRL-9169) – Chant Du Printem VH-54538
159. Pihlaja (VRL-5180) – Usvametsän Sweet Rocket
160. Muruzbu (VRL-7679) – Greenwich’s Grainne
161. Jillian (VRL-1678) – Hacienda’s Shire York VH-61714
162. Janika S. (VRL-9837) – Ikiusvan Call Me Little Frost VH-55585
163. Ziki (VRL-5965) – Taluv AB VH-43676
164. Wetched (VRL-2116) – Linjan Killa VH-58477
165. Lilly (VRL-8923) – Midnight Flower VH-50668
166. heiskä. (VRL-0131) – Rain’s Paranoid VH-54751
167. Emmi (VRL-2816) – Robin Expte VH-53446
168. Daivive (VRL-5706) – Vanessa GER
169. auro-ra (VRL-6120) – Sannin Toivo VH-55456
170. Sorel (VRL-0884) – Don’t Mind SND
171. Wetched (VRL-2116) – Kajo-Varjo VH-60088
172. Cihara (VRL-0672) – Love N’ Fall VH-58710
173. Rops (VRL-2626) – Carnimiriė
174. Raven Slade (VRL-9656) – Kelmin Caressa
175. Tiia (VRL-4510) – Feela’s Absurtness VH-52406
176. julle (VRL6628, ROWDY) – Leo Minor
177. Milja (VRL-0692) – Rain’s Starlight VH-53217
178. Tessa (VRL-1863) – Starfishin’ x
179. Chewy. (VRL-6356) – Melinne Mer VH-47216
180. riella. (VRL-1744) – Milkan Seiloriina VH-57668
181. Wetched (VRL-2116) – Peltopyy VH-58669
182. nienna (VRL-4782) – Beast Mer VH-61810
183. Akeya (VRL-0164) – CuChulainn
184. Jonna V (VRL-3552) – ADE Helinäkeiju VH-20022
185. heiskä. (VRL-0131) – Nikos Zeni VH-62535
186. Laaa-uura (VRL-4788) – Princess Dexutar VH-44718
187. emmma (VRL-8503) – Merdails Merke VH-62680
188. Viivuska (VRL-0502) – Freya NH VH-59096
189. Alexiina C. (VRL-2207) – F13 VH-55830
190. riella. (VRL-1744) – Bloomfield S4
191. Cihara (VRL-0672) – Delicado Constelacćo CA VH-62833
192. emmma (VRL-8503) – Massiv Toss VH-62607
193. Emmi (VRL-2816) – Greenwich´s Marley VH-62360
194. Sanny (VRL-8436) – Der Keiser BRA VH-48335
195. Akeya (VRL-0164) – AH Kalervo
196. ssintti. (VRL-1453) – Tuurilaukaus VH-48931
197. ssintti. (VRL-1453) – Blueprint VH-45856
198. Peppi S. (VRL-1516) – Gwen Irian VH-62531
199. auro-ra (VRL-6120) – Bye Poltergeist VH-47546
200. Anniina K. (VRL-8309) – Karmiina POLO VH-54377
201. Mönni (VRL-6121) – Vilhelm Gasdhad VH-62350
202. Rops (VRL-2626) – Armani Code xx
203. Sorel (VRL-0884) – Faithful Lex
204. Shiro (VRL-0271) – Dahabu Shetan VH-15785
205. Milja (VRL-0692) – KRB Mayelle VH-49967
206. Cric (VRL-5961) – Nelson NH VH-55874
207. Muruzbu (VRL-7679) – White Waterfall Sw VH-42108
208. riella. (VRL-1744) – Miff
209. Alexiina C. (VRL-2207) – Moonshine of Death VH-48309
210. auro-ra (VRL-6120) – Tiikki VH-43701
211. Lilly (VRL-8923) – JH Twilight Zone VH-40909
212. Alana (VRL-4419) – Whitebrook’s Micajah VH-46415
213. Chu (VRL-5916) – Chariessa CHI VH-45175
214. Tuire N. (VRL-0345) – Casparus v.d. Sneek VH-41029
215. Cherie (VRL-8879) – Naomi Rock ’91 VH-53759
216. Jonna V (VRL-3552) – IS Foud ox VH-29743
217. Caty (VRL-8119) – Leiad Tryin VH-46566
218. Viuhti (VRL-9169) – Whitebrook’s Virtue to Vice VH-46446
219. Mörö (VRL-1823) – Insane Asylum VH-44524
220. Wetched (VRL-2116) – Slipjek’s Kimena VH-57002
221. Millie (VRL-9795) – Pichilt Tico RKA
222. Anniina K. (VRL-8309) – Venemiehen Virkkuliina VH-54376
223. Oresama (VRL-2753) – Mörkövaaran Partajehu VH-54447
224. heiskä. (VRL-0131) – Gidra Ion VH-57727
225. Ziki (VRL-5965) – Florencia fer VH-39683
226. Oresama (VRL-2753) – Mörkövaaran Leijonaraita VH-48308
227. Sanny (VRL-8436) – Religation VH-47929
228. TK (VRL-0555) – Ravenwood’s Remus ox VH-13726
229. Akeya (VRL-0164) – Classico HRW
230. Alexiina C. (VRL-2207) – Fleck Lich VH-43756
231. Alana (VRL-4419) – Waldron GER VH-62558
232. Vapina (VRL-9263) – Pianel Horsen Choco Bye VH-56304
233. Ziki (VRL-5965) – SW’s Radical VH-61399
234. Fibula (VRL-6928) – Enzia 4U VH-49401
235. Sanny (VRL-8436) – Apologize VH-47932
236. Chu (VRL-5916) – Awgery Bow VH-60837
237. Tessa (VRL-1863) – Primo Epica xx
238. julle (VRL6628, ROWDY) – Shadow QI
239. Akeya (VRL-0164) – Dragon Willow AET
240. nienna (VRL-4782) – Ultraviolet fer
241. Mörö (VRL-1823) – Serafisk NB VH-48513
242. nienna (VRL-4782) – Kid Cannabis VH-61244
243. Emmi (VRL-2816) – Greenwich´s Matthew VH-45616
244. Lilly (VRL-8923) – SS Exciting Trip VH-60179
245. Emmi (VRL-2816) – Tryffel VH-54516
246. Peppi S. (VRL-1516) – Jailbreak
247. Emma K. (VRL-5428) – Unique Wolverine Sd VH-63260
248. Milja (VRL-0692) – Diecast Meow x
249. julle (VRL6628, ROWDY) – Earthquake Guy
250. Roy (VRL-9405) – C’s Chokehold VH-40560
251. Viivuska (VRL-0502) – Silfran Sadira VH-45738

Power Jump 2008

Järjestyspaikka: Saksa, Cresselduch, Freundlich
Kisakutsu (ei enää toiminnassa) 07.07.2008 ERJ
Arvoluokan osallistujamäärä 60

Power Jump 2007

Järjestyspaikka: Saksa, Cresselduch, Freundlich
Kutsu kadonnut / tuloksia ei saatavilla

Power Jump 2006

Järjestyspaikka: Suomi, Ketunnauru, MAGMA-talli
Kutsu kadonnut / tuloksia ei saatavilla