VMRJ 15.06.2018

By 00096

elokuu 12, 2020

Info

– Kisapäivä on 15.06.2018, VIP 13.06.2018
– Vastuuhenkilönä toimii HM (VRL-00096)
– Järjestyspaikkana Chowanok (CHOW5423)
VMRJ:n alaiset matkaratsastuskilpailut. Osallistua saa, kun kutsu löytyy kalenterista
– Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla VMRJ:n ohjeiden mukaisesti

– Luokkaan max. 50 osallistujaa
– 5 hevosta/ ratsastaja / luokka
– Hevonen voi osallistua yhteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistumisohje

Osallistuminen tapahtuu kommenttiboksin kautta seuraavassa muodossa:

Luokka [rv]
Ratsastaja – Hevonen

Luokat

1. 15 km ihanneaika (Yli 4-vuotiaat)
1. Pierre – Ekkostirling 10p
2. Alexiina C. – Shalia ox 9p
3. Krafla – Eiðfaxi frá Hjaunbrae 8p
4. Alexiina C. – Marvelous Magic 51 7p
5. Tinu – DD Yarylma 6p
6. Pierre – Spook Returns During Moonrizing 5p
7. Krafla – Krafla frá Hjartalandi 4p
8. Minni – IIkay 3p
9. Minni – Hayal’s Aslan 2p
10. Anarchy – Brynjolf 1p
11. Minni – Bash 1p
12. Pierre – Comin’ Outta Sight 1p
13. siinau – Sagavik Åke 1p
14. Anarchy – Berlingr 1p
15. Krafla – Eilíf-Tröð frá Heppnihöfn 1p
16. Pierre – Malibu Jimmy Q 1p
17. siinau – Sagavik Lifa 1p
18. Anarchy – Sigrun af Fjelden 1p
19. Krafla – Tölta frá Mosfellsbæ 1p
20. Alexiina C. – Mustang’s Africagame 1p
21. Krafla – Kembingur frá Austurkoti 1p
22. Pierre – Cut the Cuteness 1p
23. Minni – Akay 1p

HYLÄTYT
Tinu – DD Yabany
Anarchy – Godmund
Minni – Hayal’s Bahir
siinau – Zéphirin Duán
Tinu – RWR Akram ox
Anarchy – Trolli af Fjelden

2. 30 km ihanneaika (Yli 5-vuotiaat)

1. Krafla – Hrímfaxa frá Mildur 10p
2. Tinu – Angren Ishli 9p
3. Anarchy – Karvin 8p
4. Anarchy – Wiebke 7p
5. Anarchy – Waver REAC 6p
6. Minni – Galip 5p
7. Krafla – Heppa frá Mildur 4p
8. Minni – Hayal’s Bafun 3p
9. Pierre – Coz Cícero 2p
10. Pierre – Queens And Queens 1p
11. siinau – Waldswood Garlesha 1p
12. Pierre – Target Warrant QI 1p
13. Minni – Eren 1p
14. Tinu – Angren Chalaja 1p
15. siinau – Sumennus 1p
16. Lumikatti – Pure Hate 1p
17. Ida – Hayal’s Odelia 1p
18. Minni – Beste 1p
19. Lumikatti – Rhoshill Huckleberry 1p
20. Anarchy – Bendúrr Moseto 1p
21. Pierre – Elegant 21 1p
22. siinau – Liljan Pellava 1p

HYLÄTYT
Pierre – Ironsky Ion
Krafla – Dís frá Búðarhóli
Krafla – Haugbúi frá Mildstöðum 1
Lumikatti – Rozanov
Krafla – Herkja frá Mildstöðum
Minni – Elvan
Anarchy – Vennliges Julesang

3. 50 km ihanneaika (Yli 5-vuotiaat)
1. Minni – Grusha 10p
2. Tinu – Kamileshen 5594 9p
3. Pierre – All About Guess 8p
4. Minni – Azat 7p
5. Ida – AD Neferet ox 6p
6. Pierre – RWR Silent Running 5p
7. Pierre – B.B. Cold Spinner 4p
8. Minni – Garanish 3p
9. Tinu – RWR Abd Al-Aziz ox 2p
10. Minni – Oraya Pelageya 1p

HYLÄTYT
Pierre – Jewel Range Rico
Pierre – RWR Michigan Moon

4. 80 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
1. Pierre – Dimashk Zaman ox 10p
2. Anarchy – Sayeed al Najya 9p
3. Pierre – Light Jets Up 8p
4. Mercy – Beelzebub ox 7p
5. Tinu – Cheper Serche 5594 6p
6. Tinu – Atallah al Temareef ox 5p
7. Pierre – Panthers Are Not Alone 4p
8. Pierre – Daniyah Zayna ox 3p
9. Anarchy – Aamira ox 2p

HYLÄTYT
Pierre – Hear Hurricanes Now
Tinu – Herring Chaksiz

5. 120 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
1. Pierre – Shawanes Total Output 10p
2. Pierre – Sancia Lymie 9p
3. Pierre – Up ’N Ducks 8p
4. Pierre – In The Bay Lightning 7p

HYLÄTYT
Pierre – Tenessee Lipstick

6. 145 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
1. Pierre – Quit A Fraud 10p
2. Pierre – Red Wings Way Out 9p
3. Pierre – Wild & Divine 7p

HYLÄTYT
Pierre – Give Me Penguins

7. 160 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
1. Pierre – Up ’N Away 10p
2. Pierre – Beat Blue Jackets 9p

HYLÄTYT
Pierre – Give Me A Sign

About 00096

10 thoughts on “VMRJ 15.06.2018

  1. Luokka 1

    Minni – Akay
    Minni – IIkay
    Minni – Bash
    Minni – Hayal’s Aslan
    Minni – Hayal’s Bahir

    Luokka 2

    Minni – Eren
    Minni – Hayal’s Bafun
    Minni – Galip
    Minni – Beste
    Minni – Elvan

    Luokka 3

    Minni – Azat
    Minni – Oraya Pelageya
    Minni – Garanish
    Minni – Grusha

  2. Luokka 1
    Pierre – Comin’ Outta Sight
    Pierre – Cut the Cuteness
    Pierre – Malibu Jimmy Q
    Pierre – Spook Returns During Moonrizing
    Pierre – Ekkostirling

    Luokka 2
    Pierre – Elegant 21
    Pierre – Coz Cícero
    Pierre – Ironsky Ion
    Pierre – Queens And Queens
    Pierre – Target Warrant QI

    Luokka 3
    Pierre – All About Guess
    Pierre – RWR Silent Running
    Pierre – RWR Michigan Moon
    Pierre – Jewel Range Rico
    Pierre – B.B. Cold Spinner

    Luokka 4
    Pierre – Daniyah Zayna ox
    Pierre – Dimashk Zaman ox
    Pierre – Hear Hurricanes Now
    Pierre – Light Jets Up
    Pierre – Panthers Are Not Alone

    Luokka 5
    Pierre – Shawanes Total Output
    Pierre – Tenessee Lipstick
    Pierre – Sancia Lymie
    Pierre – In The Bay Lightning
    Pierre – Up ’N Ducks

    Luokka 6
    Pierre – Give Me Penguins
    Pierre – Quit A Fraud
    Pierre – Wild & Divine
    Pierre – Red Wings Way Out

    Luokka 7
    Pierre – Beat Blue Jackets
    Pierre – Give Me A Sign
    Pierre – Up ’N Away

  3. Luokka 1
    Alexiina C. – Shalia ox
    Alexiina C. – Marvelous Magic 51
    Alexiina C. – Mustang’s Africagame

  4. Luokka 1
    Krafla – Kembingur frá Austurkoti
    Krafla – Tölta frá Mosfellsbæ
    Krafla – Eiðfaxi frá Hjaunbrae
    Krafla – Krafla frá Hjartalandi
    Krafla – Eilíf-Tröð frá Heppnihöfn

    Luokka 2
    Krafla – Hrímfaxa frá Mildur
    Krafla – Heppa frá Mildur
    Krafla – Haugbúi frá Mildstöðum 1
    Krafla – Dís frá Búðarhóli
    Krafla – Herkja frá Mildstöðum

  5. Luokka 1.
    siinau – Sagavik Åke
    siinau – Sagavik Lifa
    siinau – Zéphirin Duán

    Luokka 2.
    siinau – Sumennus
    siinau – Liljan Pellava
    siinau – Waldswood Garlesha

  6. 1. 15 km ihanneaika (Yli 4-vuotiaat)
    Tinu – DD Yarylma
    Tinu – RWR Akram ox
    Tinu – DD Yabany

    2. 30 km ihanneaika (Yli 5-vuotiaat)
    Tinu – Angren Ishli
    Tinu – Angren Chalaja

    3. 50 km ihanneaika (Yli 5-vuotiaat)
    Tinu – Kamileshen 5594
    Tinu – RWR Abd Al-Aziz ox

    4. 80 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
    Tinu – Herring Chaksiz
    Tinu – Cheper Serche 5594
    Tinu – Atallah al Temareef ox

    5. 120 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
    6. 145 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
    7. 160 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)

  7. Luokka 1.
    Anarchy – Brynjolf
    Anarchy – Godmund
    Anarchy – Sigrun af Fjelden
    Anarchy – Trolli af Fjelden
    Anarchy – Berlingr

    Luokka 2.
    Anarchy – Wiebke
    Anarchy – Waver REAC
    Anarchy – Karvin
    Anarchy – Vennliges Julesang
    Anarchy – Bendúrr Moseto

    Luokka 4.
    Anarchy – Aamira ox
    Anarchy – Sayeed al Najya

Comments are closed.