VMRJ 17.06.2018

By 00096

29 toukokuun, 2020

Info

– Kisapäivä on 17.06.2018, VIP 15.06.2018
– Vastuuhenkilönä toimii HM (VRL-00096)
– Järjestyspaikkana Chowanok (CHOW5423)
VMRJ:n alaiset matkaratsastuskilpailut. Osallistua saa, kun kutsu löytyy kalenterista
– Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla VMRJ:n ohjeiden mukaisesti

– Luokkaan max. 50 osallistujaa
– 5 hevosta/ ratsastaja / luokka
– Hevonen voi osallistua yhteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistumisohje

Osallistuminen tapahtuu kommenttiboksin kautta seuraavassa muodossa:

Luokka [rv]
Ratsastaja – Hevonen

Luokat

1. 15 km ihanneaika (Yli 4-vuotiaat)
1. Tinja – Callista vd Halor 10p
2. Anarchy – Berlingr 9p
3. Minni – Iikay 8p
4. Pierre – Pereyra 7p
5. Tinu – DD Yarylma 6p
6. Tinu – DD Yabany 5p
7. Anarchy – Godmund 4p
8. Anarchy – Sigrun af Fjelden 3p
9. Pierre – Roc Ibáñez 2p
10. Alexiina C. – Marvelous Magic 51 1p
11. Pierre – An Varela 1p
12. Krafla – Kembingur frá Austurkoti 1p
13. Pierre – Paxon Chávez 1p
14. Krafla – Eilíf-Tröð frá Heppnihöfn 1p
15. Minni – Bash 1p
16. Tinu – RWR Akram ox 1p
17. siinau – Zéphirin Duán 1p
18. Krafla – Eiðfaxi frá Hjaunbrae 1p
19. Alexiina C. – Mustang’s Africagame 1p
20. Krafla – Krafla frá Hjartalandi 1p
21. siinau – Sagavik Lifa 1p
22. siinau – Sagavik Åke 1p
23. Minni – Akay 1p
24. Anarchy – Trolli af Fjelden 1p

HYLÄTYT
Krafla – Tölta frá Mosfellsbæ
Pierre – Classy Cuteness
Minni – Hayal’s Aslan
Anarchy – Brynjolf
Minni – Hayal’s Bahir
Alexiina C. – Shalia ox

2. 30 km ihanneaika (Yli 5-vuotiaat)
1. Lumikatti – Rozanov 10p
2. Anarchy – Wiebke 9p
3. Pierre – Hringja frá Kalskag 8p
4. Tinu – Angren Chalaja 7p
5. Krafla – Heppa frá Mildur 6p
6. siinau – Sumennus 5p
7. Minni – Eren 4p
8. Lumikatti – Pure Hate 3p
9. Lumikatti – Rhoshill Huckleberry 2p
10. Pierre – Nykur frá Kalskag 1p
11. siinau – Waldswood Garlesha 1p
12. Anarchy – Vennliges Julesang 1p
13. Minni – Hayal’s Bafun 1p
14. Pierre – Gaegir frá Kalskag 1p
15. Minni – Galip 1p
16. Krafla – Haugbúi frá Mildstöðum 1 1p
17. Anarchy – Bendúrr Moseto 1p
18. Ida – Hayal’s Odelia 1p
19. Anarchy – Karvin 1p
20. Tinu – Angren Ishli 1p
21. Pierre – Strakur frá Kalskag 1p
22. Krafla – Dís frá Búðarhóli 1p
23. Anarchy – Waver REAC 1p
24. Pierre – Dyngja frá Kalskag 1p

HYLÄTYT
Krafla – Hrímfaxa frá Mildur
Krafla – Herkja frá Mildstöðum
Minni – Beste
siinau – Liljan Pellava
Minni – Elvan

3. 50 km ihanneaika (Yli 5-vuotiaat)
1. Pierre – All About Guess 10p
2. Minni – Garanish 9p
3. Minni – Oraya Pelageya 8p
4. Tinu – Kamileshen 5594 7p
5. Minni – Grusha 6p
6. Tinu – RWR Abd Al-Aziz ox 5p
7. Pierre – RWR Silent Running 4p
8. Pierre – Maiden From Mojave 3p
9. Pierre – Mail Breaker 2p
10. Minni – Azat 1p

HYLÄTYT
Ida – AD Neferet ox
Pierre – Nouvion Red Flag

4. 80 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
1. Pierre – Dimashk Zaman ox 10p
2. Pierre – Daniyah Zayna ox 9p
3. Mercy – Beelzebub ox 8p
4. Anarchy – Sayeed al Najya 7p
5. Tinu – Herring Chaksiz 6p
6. Pierre – Don Jarau 5p
7. Tinu – Atallah al Temareef ox 4p
8. Pierre – Todavia 2p
9. Anarchy – Aamira ox 1p

HYLÄTYT
Pierre – Meostat Agron
Tinu – Cheper Serche 5594

5. 120 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
1. Pierre – Tenessee Lipstick 10p
2. Pierre – Shawanes Total Output 9p
3. Pierre – Up ’N Ducks 8p
4. Pierre – Sancia Lymie 7p

HYLÄTYT
Pierre – In The Bay Lightning

6. 145 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
1. Pierre – Give Me Penguins 10p
2. Pierre – Quit A Fraud 9p
3. Pierre – Wild & Divine 8p

HYLÄTYT
Pierre – Red Wings Way Out

7. 160 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
1. Pierre – Give Me A Sign 10p
2. Pierre – Up ’N Away 9p

HYLÄTYT
Pierre – Beat Blue Jackets

About 00096

11 thoughts on “VMRJ 17.06.2018

  1. Luokka 1

    Minni – Akay
    Minni – Iikay
    Minni – Bash
    Minni – Hayal’s Aslan
    Minni – Hayal’s Bahir

    Luokka 2

    Minni – Eren
    Minni – Galip
    Minni – Hayal’s Bafun
    Minni – Beste
    Minni – Elvan

    Luokka 3

    Minni – Azat
    Minni – Oraya Pelageya
    Minni – Grusha
    Minni – Garanish

  2. Luokka 1
    Pierre – Pereyra
    Pierre – Roc Ibáñez
    Pierre – Paxon Chávez
    Pierre – Classy Cuteness
    Pierre – An Varela

    Luokka 2
    Pierre – Gaegir frá Kalskag
    Pierre – Nykur frá Kalskag
    Pierre – Strakur frá Kalskag
    Pierre – Dyngja frá Kalskag
    Pierre – Hringja frá Kalskag

    Luokka 3
    Pierre – All About Guess
    Pierre – RWR Silent Running
    Pierre – Nouvion Red Flag
    Pierre – Maiden From Mojave
    Pierre – Mail Breaker

    Luokka 4
    Pierre – Daniyah Zayna ox
    Pierre – Dimashk Zaman ox
    Pierre – Meostat Agron
    Pierre – Todavia
    Pierre – Don Jarau

    Luokka 5
    Pierre – Shawanes Total Output
    Pierre – Tenessee Lipstick
    Pierre – Sancia Lymie
    Pierre – In The Bay Lightning
    Pierre – Up ’N Ducks

    Luokka 6
    Pierre – Quit A Fraud
    Pierre – Wild & Divine
    Pierre – Red Wings Way Out
    Pierre – Give Me Penguins

    Luokka 7
    Pierre – Beat Blue Jackets
    Pierre – Give Me A Sign
    Pierre – Up ’N Away

  3. Luokka 1
    Alexiina C. – Shalia ox
    Alexiina C. – Marvelous Magic 51
    Alexiina C. – Mustang’s Africagame

  4. Luokka 1
    Krafla – Kembingur frá Austurkoti
    Krafla – Tölta frá Mosfellsbæ
    Krafla – Eiðfaxi frá Hjaunbrae
    Krafla – Krafla frá Hjartalandi
    Krafla – Eilíf-Tröð frá Heppnihöfn

    Luokka 2
    Krafla – Hrímfaxa frá Mildur
    Krafla – Heppa frá Mildur
    Krafla – Haugbúi frá Mildstöðum 1
    Krafla – Dís frá Búðarhóli
    Krafla – Herkja frá Mildstöðum

  5. Luokka 1.
    siinau – Sagavik Åke
    siinau – Sagavik Lifa
    siinau – Zéphirin Duán

    Luokka 2.
    siinau – Sumennus
    siinau – Liljan Pellava
    siinau – Waldswood Garlesha

  6. 1. 15 km ihanneaika (Yli 4-vuotiaat)
    Tinu – DD Yarylma
    Tinu – RWR Akram ox
    Tinu – DD Yabany

    2. 30 km ihanneaika (Yli 5-vuotiaat)
    Tinu – Angren Ishli
    Tinu – Angren Chalaja

    3. 50 km ihanneaika (Yli 5-vuotiaat)
    Tinu – Kamileshen 5594
    Tinu – RWR Abd Al-Aziz ox

    4. 80 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
    Tinu – Herring Chaksiz
    Tinu – Cheper Serche 5594
    Tinu – Atallah al Temareef ox

    5. 120 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
    6. 145 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
    7. 160 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)

  7. Luokka 1.
    Anarchy – Brynjolf
    Anarchy – Godmund
    Anarchy – Sigrun af Fjelden
    Anarchy – Trolli af Fjelden
    Anarchy – Berlingr

    Luokka 2.
    Anarchy – Wiebke
    Anarchy – Waver REAC
    Anarchy – Karvin
    Anarchy – Vennliges Julesang
    Anarchy – Bendúrr Moseto

    Luokka 4.
    Anarchy – Aamira ox
    Anarchy – Sayeed al Najya

Comments are closed.