VMRJ 19.06.2018

By 00096

elokuu 12, 2020

Info

– Kisapäivä on 19.06.2018, VIP 17.06.2018
– Vastuuhenkilönä toimii HM (VRL-00096)
– Järjestyspaikkana Chowanok (CHOW5423)
VMRJ:n alaiset matkaratsastuskilpailut. Osallistua saa, kun kutsu löytyy kalenterista
– Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla VMRJ:n ohjeiden mukaisesti

– Luokkaan max. 50 osallistujaa
– 5 hevosta/ ratsastaja / luokka
– Hevonen voi osallistua yhteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistumisohje

Osallistuminen tapahtuu kommenttiboksin kautta seuraavassa muodossa:

Luokka [rv]
Ratsastaja – Hevonen

Luokat

1. 15 km ihanneaika (Yli 4-vuotiaat)
1. Anarchy – Godmund
2. Pierre – Winner Lena Ion
3. Krafla – Krafla frá Hjartalandi
4. siinau – Zéphirin Duán
5. Anarchy – Berlingr
6. Minni – Hayal’s Aslan
7. Alexiina C. – Shalia ox
8. Tinja – Callista vd Halor
9. Krafla – Eilíf-Tröð frá Heppnihöfn
10. Minni – Akay
11. Anarchy – Brynjolf
12. Pierre – Win Win Ionity
13. Pierre – Vásqaz Acosta
14. siinau – Sagavik Åke
15. Alexiina C. – Marvelous Magic 51
16. Alexiina C. – Mustang’s Africagame
17. Pierre – Lights Lights Out
18. Aava – Sotamaalauksen Ystävänpäivä
19. Krafla – Tölta frá Mosfellsbæ
20. Tinu – RWR Akram ox
21. Minni – Iikay
22. Anarchy – Trolli af Fjelden
23. Tinu – DD Yarylma
24. Minni – Hayal’s Bahir
25. Anarchy – Sigrun af Fjelden

HYLÄTYT
Minni – Bash
Tinu – DD Yabany
siinau – Sagavik Lifa
Krafla – Eiðfaxi frá Hjaunbrae
Pierre – Pánchialdo
Krafla – Kembingur frá Austurkoti

2. 30 km ihanneaika (Yli 5-vuotiaat)
2. Krafla – Haugbúi frá Mildstöðum 1
3. Anarchy – Vennliges Julesang
4. Krafla – Heppa frá Mildur
5. siinau – Liljan Pellava
6. Ida – Hayal’s Odelia
7. Pierre – MR Razzle Dazzle
8. siinau – Sumennus
9. Krafla – Herkja frá Mildstöðum
10. Anarchy – Karvin
11. Pierre – Glíra frá Syndur
12. Tinu – Angren Chalaja
13. Pierre – AWA Imagine Hope
14. siinau – Waldswood Garlesha
15. Minni – Elvan
16. Anarchy – Bendúrr Moseto
17. Krafla – Hrímfaxa frá Mildur
18. Minni – Beste
19. Tinu – Angren Ishli
20. Pierre – Galsi frá Kalskag
21. Pierre – Uncover Radon
22. Anarchy – Wiebke

HYLÄTYT
Minni – Hayal’s Bafun
Krafla – Dís frá Búðarhóli
Anarchy – Waver REAC
Minni – Eren
Minni – Galip

3. 50 km ihanneaika (Yli 5-vuotiaat)
1. Ida – AD Neferet ox
2. Minni – Oraya Pelageya
3. Pierre – Topspin
4. Pierre – All About Guess
5. Pierre – Sleeping Canadiens
6. Minni – Azat
7. Tinu – Kamileshen 5594
8. Tinu – RWR Abd Al-Aziz ox
9. Minni – Garanish
10. Minni – Grusha

HYLÄTYT
Pierre – Tip Toeing Radon
Pierre – Just One Yesterday

4. 80 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
1. Pierre – Todavia
2. Mercy – Beelzebub ox
3. Anarchy – Aamira ox
4. Pierre – Pink About It
5. Tinu – Atallah al Temareef ox
6. Tinu – Cheper Serche 5594
7. Anarchy – Sayeed al Najya
8. Pierre – Just One Predators
9. Pierre – Don Jarau

HYLÄTYT
Pierre – Meostat Agron
Tinu – Herring Chaksiz

5. 120 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
1. Pierre – Tenessee Lipstick
2. Pierre – Sancia Lymie
3. Pierre – Shawanes Total Output
4. Pierre – Up ’N Ducks

HYLÄTYT
Pierre – In The Bay Lightning

6. 145 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
1. Pierre – Give Me Penguins
2. Pierre – Red Wings Way Out
3. Pierre – Quit A Fraud

Pierre – Wild & Divine

7. 160 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
1. Pierre – Up ’N Away
2. Pierre – Give Me A Sign

HYLÄTYT
Pierre – Beat Blue Jackets

About 00096

11 thoughts on “VMRJ 19.06.2018

  1. Luokka 1

    Minni – Akay
    Minni – Iikay
    Minni – Bash
    Minni – Hayal’s Aslan
    Minni – Hayal’s Bahir

    Luokka 2

    Minni – Eren
    Minni – Galip
    Minni – Hayal’s Bafun
    Minni – Beste
    Minni – Elvan

    Luokka 3

    Minni – Azat
    Minni – Oraya Pelageya
    Minni – Grusha
    Minni – Garanish

  2. Luokka 1
    Pierre – Lights Lights Out
    Pierre – Win Win Ionity
    Pierre – Vásqaz Acosta
    Pierre – Pánchialdo
    Pierre – Winner Lena Ion

    Luokka 2
    Pierre – AWA Imagine Hope
    Pierre – MR Razzle Dazzle
    Pierre – Uncover Radon
    Pierre – Glíra frá Syndur
    Pierre – Galsi frá Kalskag

    Luokka 3
    Pierre – All About Guess
    Pierre – Tip Toeing Radon
    Pierre – Topspin
    Pierre – Just One Yesterday
    Pierre – Sleeping Canadiens

    Luokka 4
    Pierre – Don Jarau
    Pierre – Just One Predators
    Pierre – Pink About It
    Pierre – Meostat Agron
    Pierre – Todavia

    Luokka 5
    Pierre – Shawanes Total Output
    Pierre – Tenessee Lipstick
    Pierre – Sancia Lymie
    Pierre – In The Bay Lightning
    Pierre – Up ’N Ducks

    Luokka 6
    Pierre – Quit A Fraud
    Pierre – Wild & Divine
    Pierre – Red Wings Way Out
    Pierre – Give Me Penguins

    Luokka 7
    Pierre – Beat Blue Jackets
    Pierre – Give Me A Sign
    Pierre – Up ’N Away

  3. Luokka 1
    Alexiina C. – Shalia ox
    Alexiina C. – Marvelous Magic 51
    Alexiina C. – Mustang’s Africagame

  4. Luokka 1
    Krafla – Kembingur frá Austurkoti
    Krafla – Tölta frá Mosfellsbæ
    Krafla – Eiðfaxi frá Hjaunbrae
    Krafla – Krafla frá Hjartalandi
    Krafla – Eilíf-Tröð frá Heppnihöfn

    Luokka 2
    Krafla – Hrímfaxa frá Mildur
    Krafla – Heppa frá Mildur
    Krafla – Haugbúi frá Mildstöðum 1
    Krafla – Dís frá Búðarhóli
    Krafla – Herkja frá Mildstöðum

  5. Luokka 1.
    siinau – Sagavik Åke
    siinau – Sagavik Lifa
    siinau – Zéphirin Duán

    Luokka 2.
    siinau – Sumennus
    siinau – Liljan Pellava
    siinau – Waldswood Garlesha

  6. 1. 15 km ihanneaika (Yli 4-vuotiaat)
    Tinu – DD Yarylma
    Tinu – RWR Akram ox
    Tinu – DD Yabany

    2. 30 km ihanneaika (Yli 5-vuotiaat)
    Tinu – Angren Ishli
    Tinu – Angren Chalaja

    3. 50 km ihanneaika (Yli 5-vuotiaat)
    Tinu – Kamileshen 5594
    Tinu – RWR Abd Al-Aziz ox

    4. 80 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
    Tinu – Herring Chaksiz
    Tinu – Cheper Serche 5594
    Tinu – Atallah al Temareef ox

    5. 120 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
    6. 145 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)
    7. 160 km ihanneaika (Yli 8-vuotiaat)

  7. Luokka 1.
    Anarchy – Brynjolf
    Anarchy – Godmund
    Anarchy – Sigrun af Fjelden
    Anarchy – Trolli af Fjelden
    Anarchy – Berlingr

    Luokka 2.
    Anarchy – Wiebke
    Anarchy – Waver REAC
    Anarchy – Karvin
    Anarchy – Vennliges Julesang
    Anarchy – Bendúrr Moseto

    Luokka 4.
    Anarchy – Aamira ox
    Anarchy – Sayeed al Najya

Comments are closed.